• Свеж
Изгрејсонце 9 -ти ребра на отворено, покривање на чадор за внатрешен двор, крошна, замена на капакот, бургундски

Изгрејсонце 9 -ти ребра на отворено, покривање на чадор за внатрешен двор, крошна, замена на капакот, бургундски

DEN 782.24

Од стока
Во магацинот

Замена на крошна за 8-ретки за замена на чадорот на пазарот. Вклучува воздушен отвор, без размавта, конекција на гумена лента, разноврсна за дрвени, челични и алуминиумски рамки. 160 G UV заштитен и полиестер, одговара на повеќето 9 -ти чадор за вклопување на ребрата должина : 51 “до 52,5”; Простор помеѓу соседните совети : 40,3 ”до 41,9” 9ft 8 ребра на отворено, крошна на покривање на чадорите за внатрешен двор, врвот на капакот за замена, бургунд (само покритие, не е вклучена рамка за чадор).

Детални спецификации

Додатоци на производи