• Свеж
Студио Винвуд Студио Духовна и религиозна wallидна уметност платно ја отпечати религијата „Мистеле“ - зелена, црвена боја

Студио Винвуд Студио Духовна и религиозна wallидна уметност платно ја отпечати религијата „Мистеле“ - зелена,

DEN 2.33

Од стока
Во магацинот

Мачлето, е вешто направено модерно уметничко дело од вистински уметници. Со сеопфатна зелена боја, овој ликовен уметнички принт на Авенија Пистај е совршен завршен допир на вашата домашна декор. Авенија на пистата Авенија Духовна и религиозна wallидна уметност платно ја отпечати религијата - зелена, ред. : Ова уметничко дело има хоризонтална ориентација. Религиозен дизајн со тема на религија за да ви донесе совршена wallидна уметност. Одржлива и пријателска за шумите. Професионално рака се протега во одржлива дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи. Пристигнува подготвени да се обесат со претходно инсталирани куки за лесно дружење. Вклучени се и нокти и закачалка. Печатено со употреба на ултра-премиум и избледени мастила за да се гарантира висока дефиниција и живописни бои. Достапно во неколку опции за големина.

Детални спецификации

Додатоци на производи