• Свеж
Авенија на пистата Наутичка и крајбрежна wallидна уметност платно „Ајкула од лимон“ од Дејвид Флитам 'морски живот - сина, сива

Авенија на пистата Наутичка и крајбрежна wallидна уметност платно „Ајкула од лимон“ од Дејвид Флитам 'морски

DEN 639.68

Од стока
Во магацинот

Ајкула од лимон од Дејвид Флитам, е вешто направено крајбрежно уметничко дело од вистински уметници. Со сеопфатна сина боја, ова ликовно печатење од Авенија Пистај е совршен завршен допир на вашата домашна декор. Карактеристики : Ова уметничко дело има хоризонтална ориентација. Наутички дизајн со морска животна тема за да ви донесе совршена wallидна уметност. Одржлива и пријателска за шумите. Професионално рака се протега во одржлива дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи. Пристигнува подготвени да се обесат со претходно инсталирани куки за лесно дружење. Вклучени се и нокти и закачалка. Печатено со употреба на ултра-премиум и избледени мастила за да се гарантира висока дефиниција и живописни бои. Достапно во неколку опции за големина. ".

Детални спецификации

Додатоци на производи