• Свеж
Трговска марка ликовна уметност Пар на птици жолта платно уметност од Никол Дитц, црна мат, црна рамка

Трговска марка ликовна уметност Пар на птици жолта платно уметност од Никол Дитц, црна мат, црна рамка

DEN 1.67

Од стока
Во магацинот

Подготвени да се обесхрабрат со употреба на gicleeavailable во различни големини, ова подготвено уметничко дело, со Matteed, има две птици на жица против портокалова позадина. Ова парче уметничко дело на трговската марка уметност се печати со употреба на Giclee, што е напреден процес на печатење што создава репродукции кои се практично разликуваат од оригиналите. Многу галерии, музеи и приватни колекционери прифаќаат уметност со печатење на giclee.

Детални спецификации

Додатоци на производи