• Свеж
Трговска марка ликовна уметност гранично зајдисонце платно уметност од Пјер Леклерк, рамка за бело мат дрво

Трговска марка ликовна уметност гранично зајдисонце платно уметност од Пјер Леклерк, рамка за бело мат дрво

DEN 2.00

Од стока
Во магацинот

Подготвени за обесени презентации кои се достапни во различни големини, ова подготвено за обесено, изменетото рамковно уметничко дело има пејзаж на прекрасно зајдисонце што се рефлектира над водата. Giclee (Jee-Clay) е напреден процес на печатење за создавање високо квалитетни репродукции на ликовна уметност. Остварливата извонредност што ја дозволува печатењето на Giclee ја прави репродукцијата практично разликува од оригиналното парче. Резултатот е широко прифаќање на giclee од галерии, музеи и приватни колекционери.

Детални спецификации

Додатоци на производи