• Свеж
Трговска марка ликовна уметност Toile ткаенини xi Canvas Art by Color Bakery Black Matte, сребрена рамка

Трговска марка ликовна уметност Toile ткаенини xi Canvas Art by Color Bakery Black Matte, сребрена рамка

DEN 2601.60

Од стока
Во магацинот

Подготвени за обесени презентации кои се достапни во различни големини, трговска марка ликовна уметност „Toile ткаенини xi“ платно уметност по боја пекарница црна мат, сребрена рамка : уметник : пекара во боја. Предмет : Гроздобер. Стил : современ. Подготвени да висат. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери. Галеријата завиткана така што платното се обвиткува околу страните и ја крие рамката. Овозможува необична презентација на готовиот сликар.

Детални спецификации

Додатоци на производи