• Свеж
Трговска марка ликовна уметност Бејли мечката жива платно уметност од Кети Г. Аренс

Трговска марка ликовна уметност Бејли мечката жива платно уметност од Кети Г. Аренс

DEN 1.67

Од стока
Во магацинот

Подготвени да се претставиме со презентација на разни во различни големини, трговска марка ликовна уметност „Бејли мечката жива“ уметност од Кети Г. Аренс : Уметничка : Кети Г. Аренс. Предмет : животни. Стил : современ. Подготвени да висат. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери. Галеријата завиткана така што платното се обвиткува околу страните и ја крие рамката. Овозможува необична презентација на готовиот сликар.

Детални спецификации

Додатоци на производи