• Свеж
Винвуд студио платно лисја и цветни цветни и ботанички флорали wallидни уметности платно печати зелена боја 16х24

Винвуд студио платно лисја и цветни цветни и ботанички флорали wallидни уметности платно печати зелена боја

DEN 2239.84

Од стока
Во магацинот

Дајте му на вашиот дом декор уникатен изглед со лисја и цвеќиња од платното во студиото Wynwood, прекрасно парче уметничко дело на floralидни цвеќиња направено со вештина и стил од автентични уметници во САД. Печатено со врвни мастила на висококвалитетно платно за да се обезбеди неговиот потпис Green & Hue се издвојува додека се спротивставува на бледнее. Неговите убави детали и зачудувачки финиш го прават ова уметничко дело совршен завршен допир до вашиот wallиден декор. Платно отпорно на смалување, професионално рака се протега во рамка од дрво дебелина од 0,75 инчи. Печатено со употреба на висококвалитетни мастила за да се гарантира дефиниција и живописни бои. Пристигнува подготвени да висат. Вклучени се нокти и закачалка.

Детални спецификации

Додатоци на производи