• Свеж
Бонобос Филдер за мажи и големи мажи во шорцеви, до 3xl

Бонобос Филдер за мажи и големи мажи во шорцеви, до 3xl

DEN 319.68

Од стока
Во магацинот

Преземете го денот со машката стрии 2-во-1 шорцеви од Bonobos. Овие шорцеви беа дизајнирани со ткаени ткаени ткаенини, кои имаат за цел да се движат со вашето тело за да ве одржат удобно и за активности со висок и низок интензитет. Овие шорцеви имаат еластична лента за половината со внатрешен цртеж за прилагодливо вклопување, додека внатрешната мрежа за боксери за внатрешна мрежа обезбедува дополнителна безбедност и удобност. Овие шорцеви имаат и својства на мравки и брзо сушење за да ве одржат ладни и суви за целодневно носење. Ткаенина : 80% полиестер/20% спандекс. Грижа : машина за перење; Измијте со слични бои или одделно; Само белило од хлор кога е потребно; Сува суво ниско; Ниско железо. Земја на потекло : Увезен. ФИТ : Атлетски. Inseam : 7 ". Брзо суво. Истегнете ткаена ткаенина. Анти статичка. Еластична лента за половината за дополнителна удобност. Внатрешна цртаница. Странични цветни џебови.

Детални спецификации

Додатоци на производи