• Свеж
Без граници јуниори од кабриолет со чипка кабриолет

Без граници јуниори од кабриолет со чипка кабриолет

DEN 383.84

Од стока
Во магацинот

Оваа супер удобна без граници кабриолет-bralette е вашата целогодишна „мора да има“. Без жица со отстранливи влошки, оваа bralette е поддршка и може да се носи 3 начини - класичен ремен, крис крст назад и стил на застој. Конструиран од мек најлон/спандекс во забавна цветна шема, апсолутно ќе го сакате вклопувањето и стајлингот. Нема граници со кабриолет со чипка, стил NB2028.

Детални спецификации

Додатоци на производи