• Свеж
Kindубезно твое женски беспрекорен пуловер со бралета со врат, големини S-xxxl

Kindубезно твое женски беспрекорен пуловер со бралета со врат, големини S-xxxl

DEN 239.04

Од стока
Во магацинот

Сè е во врска со удобноста со беспрекорна bralette V-врат. Со супер-мека ткаенина направена од рециклирани материјали и совршена количина на поддршка и покриеност, ќе го носите овој градник од утро до ноќ. Изработена од растителни материјали, оваа прва одржлива bralette доаѓа во најразлични бои и обрасци кои изгледаат исто толку добро соло како што тоа го прави под него. Прави добро. Носете kindубезно. Материјал : 52% рециклиран најлон/45% најлон/3% спандекс. Грижа : Отстранете ги влошките. Машината што може да се мие и само суво. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. Тип на чаши : Отстранливи влошки изработени од растителни материјали (шеќерна трска). Покриеност : Целосно. Ниво на поддршка : Светлина. Ремени : Прилагодливи ленти. Карактеристики : детали за скалилата на V-Neckline; лого однапред. Одржлива беспрекорна бралета со врат за жени од lyубезно твое. Вид на планетата. Kindубезен со вашиот паричник. Kindубезен кон вашето тело. Ова е kindубезно.

Детални спецификации

Додатоци на производи