• Свеж
Зоела убавина слатки инспирации шеќер натопи миризливи гранули сол сол 5. мл

Зоела убавина слатки инспирации шеќер натопи миризливи гранули сол сол 5. мл

DEN 3.33

Од стока
Во магацинот

Легнете назад, опуштете се и препуштете се со овие неодоливо слатки миризливи соли за бања. Посипете мал број соли за бања под топла вода за да го ослободите декадентен мирис на макарон. Солите за бања полека ќе се растворат за да ја остават водата за бања мирисајќи вкусно. Допирот на негување бадем, какао и мед ќе ја направи вашата кожа да се чувствува неверојатно и ќе ја остави вашата кожа со мек допир на мирис за да ве следи во текот на денот. Симпатичната амбалажа ги прави солите на бањата со шеќер совршен подарок за lубител на бања во вашиот живот! Зоела убавина слатки инспирации шеќер натопена миризлива бања сол гранули 5,2 мл.

Детални спецификации

Додатоци на производи