• Свеж
Ариста 1. КТ круг Сваровски Дијамант Солитер Спајнички сет во жолто позлатено сребро од сребро

Ариста 1. КТ круг Сваровски Дијамант Солитер Спајнички сет во жолто позлатено сребро од сребро

DEN 4593.60

Од стока
Во магацинот

Сигурно е да ја задоволи жената што ужива да додаде трепер во нејзиниот стил. 1-7/8 Карат Т.В. Yellowолтиот позлатен сребрен круг Сваровски и кубна цирконија невестински сет. Овој традиционално класичен и елегантен, невестински сет Сваровски и кубни цирконија е значаен дар на убовта. Скапоцено и ситно, овој невестински сет Сваровски и кубни цирконија му одговара на нејзиниот женски стил. Модерен во Стерлинг сребро со жолто родиум позлатен, прстенот за ангажман се одликува со Сваровски и кубна цирконија. Тркалезен камен Сваровски центар стоејќи висок на врвот и тркалезна кубна цирконија наредена Шанк. На денот на вашата свадба, координативниот обичен свадбен бенд го комплетира овој ансамбл за фаќање на око. Овој невестински сет е завршен со светла полирана сјај. Прстенот е достапен во различни големини од 5 до 9 за да изберете. Овој уникатен невестински сет ќе го освои нејзиното срце и нејзината рака. Ова убаво парче накит може да го носат возрасни или тинејџери и да му бидат надарени на вашата сопруга, девојка или на вашата пријателка. Ариста 1,88 КТ круг Сваровски Дијамант Солитер, женски невестински сет во жолто позлатено сребро. Овој невестински сет е завршен со светла полирана сјај. Прстенот е достапен во различни големини од 5 до 9 за да изберете. Изборот на бои се искористува во жолта, бела или роза позлата . Квалитет на дијамант : Сваровски + CZ. Облик на дијамант : круг. Поставување на дијаманти : ПРОНГ. Метал : Стерлинг сребро. Метална боја : жолта. Позлатено : Родиум . Пол : Femaleенски. Со вклучена кутија. Земја на потекло : Индија.

Детални спецификации

Додатоци на производи