• Свеж
Големи wallидни панели со декоративни фреттон во архитектонско одделение ПВЦ

Големи wallидни панели со декоративни фреттон во архитектонско одделение ПВЦ

DEN 3199.84

Од стока
Во магацинот

Нашите дизајнерски pvидни панели на ПВЦ се одличен начин да се претвори традиционалниот wallиден простор во зачудувачки карактеристики. Овие украсни wallидни панели обезбедуваат модерен изглед со класична инспирација за кој било простор. Нивниот шик и софистициран изглед ги прави компатибилни со сите стилови на декор од модерни до потрадиционални. Ekena Millwork Голема декоративна wallидна панели на Хемптон, во архитектонско одделение ПВЦ склопени димензии : 23 3/8 "W x 27 H. Лесен, лесен за инсталирање на wallsидови, тавани, врати, мебел и повеќе. Современа алтернатива на позадини и други традиционални wallидни прекривки. Заменливи панели за неограничени опции за дизајн. Лесно се сече и инсталира со заедничко лепило. Водоотпорен, отпорен на заби, издржлив ПВЦ што трае цел живот.

Детални спецификации

Додатоци на производи