• Свеж
Глобален комплет за компресор

Глобален комплет за компресор

DEN 1.33

Од стока
Во магацинот

Комплетите за компресор на GPD вклучуваат, компресор, акумулатор, уред за експанзија и комплети за брза заптивка (освен ако не е поинаку наведено). Комплетот за компресор ги обезбедува компонентите потребни за да се заврши работата правилно. Сите комплети на компресори GPD се специфични за примената. Глобален комплет за компресор 9633498.

Детални спецификации

Додатоци на производи