• Свеж
Канати кал Хог 275 70R Q Терен гума за теренот се вклопува: - Chevrolet Silverado ZR2

Канати кал Хог 275 70R Q Терен гума за теренот се вклопува: - Chevrolet Silverado ZR2

DEN 2.67

Од стока
Во магацинот

Канати од канати е совршен спој на рамнотежа и перформанси. Тој е способен да навига на вашите дневни патувања, но сепак доволно агресивни за авантура надвор од патот. Изградени со еластични гумени соединенија за дури и абење и издржливост на шара, калта од калта обезбедува широк печатење на стапалото за супериорна влечење и запрена моќност. Моќни се ладилки за газење низ теренот, додека неговиот висок празничен сооднос овозможува ефикасно чистење. Висок квалитет, издржлива конструкција. Агресивен аголен дизајн на шара за супериорна влечење. 3-странични странични идови за зголемена јачина и отпорност на пункција.

Детални спецификации

Додатоци на производи