• Свеж
Бебиња за спасување приказни - Хаски мека кукавичка играчка за домашно милениче со јака, ознака, кукла, налепници, активности на возраст од 3+

Бебиња за спасување приказни - Хаски мека кукавичка играчка за домашно милениче со јака, ознака, кукла, налепници,

DEN 607.84

Од стока
Во магацинот

Приказните за спасување се симпатични, посвоени, реални кадифен миленичиња! Овие слатки миленичиња на шепа ги влеваат жиците на срцето и само молат да бидат однесени во нивните домови. Децата ќе сакаат да ги гушкаат своите приказни за спасување бебиња хаски. Секое бебе за спасување приказни има прилагодлива брошура за кучиња, јака и активност со сертификат за посвојување и табела за преглед, така што децата можат да добијат искуство за усвојување куче на свои. Мекото, гушкано кадифен тело на Хаски е неодоливо привлечно. Децата можат да ги користат вклучените налепници за украсување на куќичката. Само поп отворете го покривот и прозорците на кутијата за да создадете домашно милениче. Постојат многу раси за спасување од бебиња кои можат да изберат (таби маче, хаски, кокер шпаниел и лабораторија со чоколади), така што децата можат да најдат совршено милениче за нив! Посвои ме. Завршете го сертификатот за посвојување и дајте му на вашето дете искуство за посвојување на сопствено кадифен куче. Ова кученце заслужува добар дом . меко и лукаво. Мекото, кадифен тело на Хаски е неодоливо привлечно. Вашето гушкано кадифен куче ќе ве утеши цел ден . промовира креативност. Вклучено со кадифен е брошура за активности со налепници, игри, табела за преглед и многу повеќе! Користете ги налепниците за да создадете сопствена кученца за вашиот кученце за спасување. Само поп отворете го покривот и прозорците на кутијата за да создадете домашно милениче дома . Посвете ги сите нив. Бебињата за спасување приказни доаѓаат во 4 раси : Таби маче, хаски, кокер шпаниел и лабораторија за чоколади (секоја се продава одделно).

Детални спецификации

Додатоци на производи