• Свеж
Страна за нова ставка - Модул за модул за исполнување, понеделник, 13 март, 9:14:42: PM

Страна за нова ставка - Модул за модул за исполнување, понеделник, 13 март, 9:14:42: PM

DEN 0.67

Од стока
Во магацинот

Време на одмор Снегулка мечка 2020 година- Виолетова момче / девојка : Собирање кадифен мече. Луксузно мек снежен бел кадифен материјал. Тековната година „2020“ е извезена на ногата го прави ова богатство да се собира секоја година. Доаѓа во седечка положба. Совршено поставено под дрвото. Користете како дел од Божиќниот тематски дисплеј. Собирање. Возраст 3+. Место чисто со чиста, влажна крпа. Направено од полиестерска ткаенина и полнење со полиестерски влакна. Мерки во висина 15 ”.

Детални спецификации

Додатоци на производи