• Свеж
FT Gazebo замена на горниот двојно ниво на крошна на горниот дел од крошна на горниот дел од крошна

FT Gazebo замена на горниот двојно ниво на крошна на горниот дел од крошна на горниот дел од крошна

DEN 479.84

Од стока
Во магацинот

Ова е само 119 "x 119 " замена на крошна на горниот капак, рамката не е вклучена. Дизајнира за добра циркулација на воздухот да се олади, дупките што работат како прелевање во случај на дождови . УВ заштита и отфрлање на вода, отстранливи и лесни за склопување . идеално за настани за слободно време на внатрешен двор, комерцијален бизнис, забави на отворено, роденден, спортски Настани, излети, карпони и така натаму! Може дури и да се користи како станица за медицинска помош на отворено. 10'x10 'Замена на горниот капак на крошна. Само двојно ниво 10х10 стапки на белведер.

Детални спецификации

Додатоци на производи